مجموعه ای بی نظیر برای یادگیری زبان عربی در 90روز + نسخه تصویری

این مجموعه برای شروع موفقیت شما در یادگیری زبان عربی کافی است

شامل تمركز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري ! تكرار مطالب در فواصل زماني مختلف !
برگرفته شده از جديدترين متد آموزشي روز جهان ، مقدماتی تا پیشرفته

خرید آموزش زبان عربی

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  35000 تومان!          شماره مجوز: ۱۱-۳۴۵۷۶۲۳

با این مجموعه استثنایی در 90 روز زبان عربی را به صورت کامل فرا بگیرید

آموزش لهجه مصري و عربي فصيح با ترجمه فارسي و فايل صوتي

با اينكه اين كتاب خيلي عاليست ولي اطلاعات زيادي در مورد آن ندارم! چون شناسنامه كتاب دستم نرسيده و نسخه اي كه دارم قديمي است و آموزش مجازي مكالمه عربي و لهجه مصري صفحه شناسنامه كتاب پاره شده است.
ولي ظاهرا اين كتاب در اصل كتاب آموزش لهجه مصري بوده كه قبل از انقلاب يا در اوايل انقلاب توسط مركز آموزش زبان لينگافون در انگلستان تاليف شده و به فارسي ترجمه گرديده و استاد عبدالستار قمري دروس آموزش عربي فصيح را همه به آن اضافه كرده است.
اين كتاب سي درس آموزش لهجه مصري دارد كه بي تعارف عاليست!


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۰۷:۱۳:۰۲ | نويسنده : عربي| نظرات (0)

آموزش عربي براي كودكان با سرودهاي كودكانهاستفاده از موسيقي و شعر براي آموزش زبان عربي يكي از بهترين و جذابترين روشهاست، مخصوصا براي كودكان. در مقابل استفاده از كتابهاي سنگين يادگيري زبان عربي را براي كودكان خشك مي كند.
 با استفاده از كتابهاي تصويري و ترانه ها و شعرها مي توان هم با بچه ها بازي كرد و هم به آنها عربي ياد داد.
مجموعه حاضر ( ترانه بخوان و عربي ياد بگير) شامل ده درس است و مباحثي همچون: حروف الفبا، سلام و احوالپرسي، فصلها، رنگها، غذاها، موسيقي، وسايل نقليه و روزهاي هفته را دارد.
با استفاده از اين مجموعه مفيد و ارزان دهها كلمه و جمله عربي را يادبگيريد و به كودكانتان بياموزيد.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۰۶:۵۴:۰۰ | نويسنده : عربي| نظرات (0)

آموزش تصويري هزار لغت پركاربرد عربي + نحوه تلفظ

اين كتاب از بهترين كتابهايي است كه در زمينه آموزش و حفظ لغات عربي تاليف شده است. شما در اين كتاب با استفاده از تصاوير جذاب  از اشياء، آموزش تصويري لغات عربي آموزش لغتهاي پركاربرد عربياجسام و اماكن مختلف نام هركدام از آنها را به عربي ياد مي گيريد. به عنوان مثال تصويري از آشپزخانه را همراه با تمام لوازم مورد استفاده در آن را مي بينيد كه نام هركدام از آنها به عربي در كنارش نوشته شده است. تصاويري به همين صورت از خانه، باغچه، خيابانها، مدرسه، اعداد، انواع پوشاك و لباس، آب و هوا، خوراكي ها و ميوه ها، ورزشها، شهربازي، فروشگاه، مزرعه، فرودگاه و... وجود دارد. علاوه بر آن نحوه تلفظ هر كلمه هم با حروف انگليسي در كنار آن نوشته شده است.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۰۷:۱۴:۴۰ | نويسنده : عربي| نظرات (0)

كتاب آموزش اصطلاحات پركاربرد عربي با معني فارسي

كتاب "تعلم الفارسية" در اصل يك كتاب آموزش فارسي براي عرب زبانان است. اما از آنجايي كه مجموعه گسترده اي از كلمات و جملات فارسي و معادل آموزش فارسي و عربي عربي در سفرعربي آنها را در بر دارد، براي علاقمندان به عربي نيز مفيد است. اين كتاب موضوعات متنوعي دارد كه آن را براي همه مخصوصا كساني كه در سفر نياز به عربي دارند سودمند كرده است.

عبارات و كلمات اين كتاب بر اساس موضوع تقسيم بندي شده و فايل پي دي اف كتاب از يك فهرست هوشمند نيز برخوردار است كه دسترسي به مطالب را آسانتر مي كند.

ساختار اين كتاب تقريبا شبيه كتاب عربي در سفر مي باشد.


برچسب‌ها: آموزش مكالمه زبان عربي،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۰۶:۳۰:۵۲ | نويسنده : عربي| نظرات (0)

انواع اسم در قواعد عربي

انواع اسم

( اسم موصول ، اسم اشاره )

در اين طرح با انواع اسم در خدمت شما هستيم كلمه به سه بخش اسم و فعل و حرف قابل تفكيك است كه به هر يك از آنان خواهيم پرداخت.

آن چه در اين طرح مورد نظر است انواع اسم در زبان عربي مي باشد يعني اسم در زبان عربي شامل ضمير ، اسم موصول ، اسم اشاره، اسم شرط، اسم استفهام مي باشد.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۰۳:۲۲:۰۲ | نويسنده : عربي| نظرات (0)

صيغه تعجب در زبان عربي

مبحث صيغه تعجب از مجموعه مباحث "تعجب" بوده كه به جهت اهميت و تفصيل آن به صورت جداگانه مورد بررسي قرار مي­گيرد، از اين رو به خواننده­ي محترم توصيه مي­شود جهت فهم مطالب اين نوشتار و شناخت جايگاه و اهميت عنوان آن به مدخل "تعجب" و مطالب مذكور در آن مراجعه كند. اين نوشتار به صورت جداگانه در هر يك از دو صيغه قياسي تعجب به بررسي نحوه ساخت صيغه، اعراب جمله تعجبي، احكام و برخي نكات هر يك پرداخته و در پايان به نكاتي پيرامون صيغه تعجب اشاره خواهد داشت.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۱۲:۰۱:۵۸ | نويسنده : عربي| نظرات (0)

آموزش علم نحو عربي

«مقدمه»

آنچه در اين سطور مي خوانيد خلاصه اي است از علم نحو، كه با شيوه اي زيبا همراه با شواهد و مثال هايي گويا، براي علاقمنداني كه دوست دارند اين علم را در كوتاه ترين زمان فرا گيرند تدوين يافته است.

پيش از شروع در مباحث اصلي، لازم مي دانم به عنوان مقدمه به تعريف، فايده و موضوعِ علم نحو پرداخته و هر يك از «كلمه» و «كلام» را كه موضوع اصلي اين علم مي باشند توضيح دهم.

البته بايد دانست كه مباحث اين فن، در سه بخش و تحت عناوين: بخش اول مباحث مربوط به اسم، بخش دوم مباحث مربوط به فعل و بخش سوم مباحث مربوط به حرف تنظيم شده، و از آنجا كه هر بخش داراي مباحث متفاوتي مي باشد، از اين رو هر بحثي در فصلي جداگانه مطرح و همراه با مثال هاي متناسب و تمرين هاي لازم به اتمام رسيده است.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
۱۱:۵۸:۰۶ | نويسنده : عربي| نظرات (0)